وبینار

وبینار

چه خوب می شد که برخی کارگاه های آموزشی عصر یا شب برگزار می شد!

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دلیل مشکلات متعدد بر خلاف میلتان نمی توانید در کارگاه یا سخنرانی آموزشی شرکت نمایید لطفا این مطلب را مطالعه فرمایید.

زمان های زیادی پیش می آید که می خواهیم در کلاس های سخنرانی یا آموزشی یک استاد روانشناسی شرکت کنیم ولی به دلیل مشکلات شغلی، عدم وجود امکانات یا کلاس های مربوطه در شهر محل زندگی خود، مشغله ی زیاد، تمایل به شرکت با دوستان یا خانواده و هزاران دلیل دیگر نمی توانیم شرکت کنیم.

سایت ما این امکان را فراهم آورده است که بتوانید در هر کجا که هستید از آموزش ها استفاده نمایید، می توانید در منزل خود آسوده دراز بکشید، لم بدهید و یا همراه با انجام دادن کارهای منزل خود از بهترین کلاس ها و اساتید روانشناسی بهره مند گردید.

مطمئنا تنها چیزی که نیاز خواهید داشت، اینترنت، گوشی یا کامپیوتر، هندزفری  و در صورتی که تمایل به بحث دارید، میکروفون خواهد بود.

کافی است موضوع مورد نظر خود را از بین لیست مربوطه انتخاب کنید، و زمان بندی کلاس ها را مشاهده نمایید، بهترین زمان خود را انتخاب و ثبت نام نمایید.

در صورتی که زمان بندی سایت ما با زمان های شما همخوان نبود می توانید از طریق راه های ارتباطی پیشنهاد خود را برای ما بنویسید.

در صورتی که تمایل داشته باشید به صورت حضوری در کارگاه های آموزشی ما شرکت نمایید می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و از موضوع کارگاه، زمان کارگاه، محل برگزاری کارگاه و شرایط آن اطلاع حاصل نمایید و یا با شماره تلفن های مرکز 33366124 و 33366125 تماس بگیرید.

رزرو آنلاین وبینار