مشاوره

قسمت مشاوره حضوری

روان ما، همچون جسم ما نیازمند رسیدگی و مراقبت می باشد؛ از آنجایی که روان ما مجموعه ای پیچیده از عواطف، افکار، احساسات و هیجانات و … می باشد و به نوعی زنجیره ی اتصال این فاکتورها با یکدیگر می باشد لذا تغییر ضرب المثل “عقل سالم در بدن سالم است” به شکل، “عقل سالم باعث بدن سالم است” گزاف نخواهد بود.

خیلی از افراد با بدکارکردی های روان خود اشنا نیستند و یا نمی دانند باید چه اقدامی برای آن انجام دهند، حال اینکه برخی با آن آشنا هستند ولی دسترسی به امکانات و شرایطی ندارند که بتوانند نزد مشاور یا روانشناس بروند، لذا مجموعه ی ما قصد دارد این شرایط و امکانات را به نحوی کنار هم قرار دهد تا تعداد بیشتری از افراد بتوانند دسترسی به خدمات روانشناختی داشته باشند.

انجام خدمات روانشناسی و مشاوره حضوری، تلفنی، مکاتبه ای و آنلاین به صورت گروهی و فردی یکی از اهداف این مجموعه می باشد تا گامی در جهت تسهیل فرایند رضایت از زندگی افراد فراهم آورد.

برای مشاوره حضوری می توانید با مراجعه به آدرس زیر و یا با شماره تلفن های مرکز نسبت به رزرو زمان مورد نظر خود اقدام نمایید.

تبریز، آبرسان، جنب هتل گسترش، ساختمان ایران کلینیک، طبقه ششم، مرکز مشاوره سهند

شماره تلفن:          33366124-041  و  33344125-041

ساعت کاری: 15 الی 22 هر روز (به جز جمعه و تعطیلات رسمی)

 

 

قسمت مشاوره تلفنی

شما می توانید به دو طریق از مشاوره تلفنی سایت استفاده نمایید

  • شماره گیری شماره .9099070191 و احتساب هزینه روی خط تلفن شما ( در هر نقطه ی کشور که باشید).
  • رزرو وقت از طریق سایت، واریز مبلغ …………….. ریال و صحبت با شماره ی ارائه شده توسط سایت در زمان معین.

 

 

قسمت مشاوره آنلاین

تحقیقات نشان می دهد که راهنمایی و مشاوره آنلاین به اندازه ی مشاوره حضوری می تواند موثر باشد.

از این گذشته، برای استفاده از خدمات آنلاین نیازی به صرف وقت در راه و کلینیک نمی باشید، می توانید به راحتی مسائل خود را با مشاور مورد نظر خود در میان بگذارید، تمرینات و مطالب خود را به صورت آفلاین ارسال نمایید و در زمان مشخص در خصوص آن صحبت کنید.

در مشاوره آنلاین می توانید از طریق فضای مورد نظر سایت ما که امکان گفتگو با ارائه ی تصویر دوربین، ویس (در صورت تمایل) و یا گفتگوی نوشتاری آنلاین را فراهم می آورد به گفتگو با مشاور خود بپردازید، همچنین می توانید آرشیوی از گفتگوی خودتان را برای مرور در طول هفته تهیه نمایید

برای انجام این نوع مشاوره کافی است از طریق قسمت مربوطه به رزرو وقت اقدام نمایید